Amsterdam Collection - Gift Set
Jouw selectie
Bij dit aantal doen we graag een persoonlijk voorstel per e-mail, vraag hiervoor een vrijblijvende offerte aan!
Omschrijving
1x Amsterdam Collection foaming shower gel 200ml
1x Amsterdam Collection body cream 150ml
1x Amsterdam Collection scented candle 140g
1x Amsterdam Collection home perfume 200ml
Yuzu en Nederlandse tulpen voeren je terug naar een tijd waarin Azië voor het eerst het leven van de Amsterdammers beïnvloedde. Het prachtige ontwerp van de geschenkdoos is geïnspireerd op een unieke 17e-eeuwse Delfts blauwe vaas, die de Aziatische invloeden weerspiegelt die het leven van de Nederlanders veranderden. Deze prachtige en exclusieve geschenkset is perfect voor een vriend of familielid, of om jezelf mee te verwennen!
Onze geschenkdozen kunnen worden hergebruikt als luxe opbergdoos - perfect voor het bewaren van foto's, brieven of andere spullen. Al het gebruikte papier is FSC-gecertificeerd en afkomstig uit goed beheerde bossen met de hoogste milieu- en sociale normen.
Prijsinformatie
Specificaties
| Artikelnummer | KERST25-8719134198256 |
|---|
Gerelateerde producten
Laat ons een idee bedenken!
Heb jij binnenkort een event of wil je iets unieks weggeven maar weet je niet wat? Wij inspireren je graag! Beschrijf je wens(en) en wij nemen contact met je op voor een verrassend geschenk.




